telefon: 12 66 23 631

Wykładziny Kraków

DZIAŁ WYKŁADZIN

WYPRZEDAŻ RESZTEK Z WYKŁADZIN DYWANOWYCH. RABATY OD 30% DO NAWET 80%. OBSZYCIE GRATIS. ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU

W swojej ofercie posiadamy bogatą gamę wykładzin dywanowych i elastycznych PCV, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać bardzo wysokim wymaganiom zarówno klientów indywidualnych, jak również instytucjonalnych.

Oprócz sprzedaży „od ręki” i na zamówienie realizujemy tzw. dostawy wykładzin kontraktowych, które przeznaczone są dla obiektów użyteczności publicznej.

Oferujemy także hurtową sprzedaż wykładzin!Wykładziny kontraktowe (obiektowe) wyróżnia m.in. to, że posiadają odpowiednie atesty (trudnopalny, antyelektrostatyczny).

Obecnie najczęściej wykorzystywanym tworzywem do produkcji wykładzin dywanowych są włókna syntetyczne (polipropylen, poliamid), jednak my proponujemy również wykładziny naturalne z wełny, gdyż wielu klientów jest zainteresowanych ekologicznym stylem życia.

Uzupełnieniem naszej głównej oferty, czyli wykładzin są akcesoria wykończeniowe takie jak: listwy podłogowe i przyścienne oraz listwy dywanowe, do których wkładany jest pasek wykładziny.Istnieje także możliwość obszycia na poczekaniu brzegu wykładziny idealnie dobraną nicią lub - na zamówienie - specjalną, ozdobną taśmą., tzw. bordiurą o szerokości 5,5cm lub 12cm.Nowością na polskim rynku jest piankowy podkład pod wykładziny dywanowe (pianomat) zwiększający komfort oraz izolację ciepła i dźwiękochłonność.W dziale wykładzin można zaopatrzyć się również w nakładki na schody, taśmy i kleje do wykładzin, oraz wycieraczki wejściowe.

Proponujemy także szeroką gamę środków do czyszczenia wykładzin i dywanów z włókien syntetycznych oraz naturalnych.

Przy zakupie środków do czyszczenia DR SCHUTZ oferujemy wypożyczenie odkurzacza piorącego gratis.

Posiadamy w swojej ofercie i możemy sprowadzić wykładziny następujących producentów: